محصولات

فروشگاه اندروید کندو

گسترش روزافزون فناوری اطلاعات در بین عموم مردم مرهون تلاشهای شرکتها و افرادی است که دائماً به این فکر میکنند که چگونه ایده ای جدید برای حل یکی دیگر از مشکلات مردم یا خلق لحظاتی لذت بخشتر برای آنها طرح کنند. اکنون با پیشرفت در عرصه تولید تلفنهای همراه و تلویزیونهای هوشمند و تبلت ها بخشهای جدیدی از مردم به جمع استفاده کنندگان از فناوری اطلاعات می پیوندند که طبعاً این اتفاق باعث انقلابی در زمینه افزایش ضریب نفوذ فناوری اطلاعات در بین مردم است. در این میان سیستم عامل اندروید با توجه به متن باز بودن آن فرصتی را برای برنامه نویسان خلاق ایجاد کرده است که در هر کجای جهان بتوانند ایده های خود را پیاده سازی کنند و در اندک زمانی با استفاده از بازارهای برنامه های کاربردی به دست مردم برسانند.

در ایران نیز چندی است که بازارهایی برای عرضه برنامه های کاربردی اندروید شکل گرفته است که هر کدام جهتگیری های خود را دارا هستند. شرکت عصر دانش افزار نیز به عنوان شرکتی که سعی داشته همواره در عرصه های نو پیشگام باشد بازاری را برای عرضه محصولات مبتنی بر اندروید فراهم آورده است. دیدگاهی که در طراحی این بازار وجود داشته این بوده که قابلیتهایی داشته باشد که که سایر بازارها به آن نپرداخته اند و همچنین حلقه های مختلفی که برای تولید محصولات بیشتر و باکیفیت تر داخلی لازم است را کنار هم آورده و به خلق ارزش بیشتر در این حوزه کمک کند.

کیوسک نشریات الکترونیک برگ

کیوسک نشریات الکترونیک برگ به کاربران ابزارهای هوشمند امکان می‌دهد به سادگی نسخه الکترونیک نشریات را خریداری و مطالعه کنند. با استفاده از برگ به عنوان بستر عرضه نشریات، ناشران مجلات می‌توانند فارغ از هزینه‌های چاپ و توزیع به عرضه محصولات خود بپردازند و کاربران نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به نشریات مورد نظر خود دسترسی خواهند داشت. در حال حاضر نسخه اول برگ صرفاً برای سیستم عامل اندروید از فروشگاه نرم‌افزار کندو قابل دریافت است. نسخه‌های ویژه سیستم عامل iOS و نسخه تحت وب این کیوسک نشریات هم پس از طی مراحل آزمایش به عرضه عمومی خواهند رسید.

مهمترین ویژگی‌ها و امکانات: